.

Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Ceník mých služeb


Nejoblíbenější set 2500 Kč (+ 300 Kč  možná asistence)

Přibližně 2 hodinové focení, možnost výběru z 6 různých motivů či scén. Za 2 hodiny vyfotíme 60-120 pracovních fotozáběrů, které obrdžíte ihned na DVD či na váš Flash Disk (v případě zakoupení flash disku + 100 Kč).

V ceně je navržené a realizované tvůrčí řešení, použití našich hand made rekvizit a kostýmů, styling, posing, korekce makeupu, káva. a také za hodinu po focení přijde na váš mail váš osobní eshop - klienstká sekce s na objednání krásných fotoproduktů a fotografii za labové ceny s vyhotovením do 5 dnů.

Na focení můžete přijít i napůl s kamarádkou či sestrou a focení si rozpůlit. v rámci takzvaného PŮLENÉHO SETU VE STEJNÉM ČASE NA FOCENÍ A ZAPLATÍTE KAŽDÁ JEN 1400 Kč.

Na vyžádání vizážistka (+500 Kč k focení) a vyhotovení více scén - motivů ( 200kč každý další motiv)

Vhodné pro rodiny s dětmi malými i teaneagry, newborn, těhotenství, glamour - umělecký akt , randefoto, exteriér, teane foto.

Klientská sekce - váš soukromý eshop se vším, co se nafotí,  ihned po focení  a možnost  objednání kvalitních  fotografií za cenu běžného fotolabu již od 7,50 kč a fotoproduktů je v ceně každého focení 

Exteriér 2500 kč ( +300 kč možná asistence +500kč visage)


Focení venku v jedné lokaci s možnými variantami a změnou onlečení či kostýmu, pokud to počasí dovolí. Nebo kombinace focení ve studiu s výjezdem ven.

 Jinak platí vše jak u setu předchozího :)

 


Časovka (Od 1900 Kč + 1500 Kč každá další hodina)

TIP NA kratší  vánoční focení :)

Časově neomezené focení, kdy pro vás vyhradíme veškerý potřebný čas ke splnění vašich přání, první fotohodina za 1900Kč další po 1500Kč

Tato varianta je zejméně vhodná např pro tématické minisérie ( třeba vánoční balíček), zkrácené focení ( zvládneme až tři témata) focení u vás doma, profiportrét (stačí jedna hodina),  delší focení v exteriéru s přesunem., individulní focení s tvorbou vlastního tématu...atd.


Set s úpravami (2500 Kč + 300 Kč + 1000 Kč grafické úpravy)

Nejoblíbenější set + 6 graficky upravených fotografií pro tisk v různých verzích, ty vám budou zaslány přes www.uschovna.cz a opět nahrána vaše osobní klietská produktová galerie na váš mail k objednání fotografií a krásných fotoproduktů.

Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích. Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s fotografií jako doostření, otočení,optimální ořez , tonální úpravy, barevné ladění, citlivé retuše, obličeje a těla, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější, složitější úprava často přesáhne půl hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.

Každá další úprava po 200Kč za úpravu.


Objednat focení

© 2018 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.