.

Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Ceník mých služeb


 NEJOBLÍBENĚJŠÍ - 2500Kč -  ten chcete

NEJOBLÍBENEJŠÍ - 2500Kč - ten chcete všichni :)

S GRAFIKOU           - 3400Kč - rovnou top fotky upravíme, NEJOBLÍBENEJŠÍ - 2500Kč, ten chcete všichni :)

ČASOVKA                -  od 1900Kč- měřeno časem, sezona či individuál

 VŽDY V CENĚ          - všechny fotky ihned po focení na flashce, klientská sekce na tisk fotek od                                                                              7Kč, mraky rekvizit, pomoc s pózováním, profesionalita za desetiletí focení :)

 

nejoblíbenější set 2500 Kč

 Přibližně 2 hodinové focení, možnost výběru z 6 různých motivů či scén. Za 2 hodiny vyfotíme 60-120 pracovních fotozáběrů, které obrdžíte  Již od září můžeme zařadiot i vánoční rekvizity.  VŠECHNY IHNED na DVD či na váš Flash Disk . Možnost objednání a dotažení snímku grafickou úpravou 150-200 Kč za úpravu dle mnošství kusů) ukázky grafických úprav zde

V ceně je navržené a realizované tvůrčí řešení, použití našich sezónních i hand made rekvizit a kostýmů, styling, posing, korekce makeupu, káva a také za hodinu po focení přijde na váš mail váš osobní eshop - klienstká sekce s na objednání krásných fotoproduktů a fotografii za labové ceny s vyhotovením do 5 dnů.


 Můžete přiobjednat í  skvělou vizážistku (zhruba od 800 kč dle ceníku konkrétní vizážistky) a vyhotovení více scén - motivů ( 200kč každý další motiv)

Vhodné pro rodiny s dětmi malými i teaneagry, newborn, těhotenství, glamour - umělecký akt , randefoto, exteriér, teane foto.

Klientská sekce - váš soukromý eshop se vším, co se nafotí,  ihned po focení  a možnost  objednání kvalitních  fotografií za cenu běžného fotolabu již od 7,50 kč a fotoproduktů je v ceně každého focení 

Na focení můžete přijít i napůl s kamarádkou či sestrou a focení si rozpůlit. 

(+MOŽNO DOMLUVIT VISAGE)

 

VÁNOČNÍ FOCENÍ  ( zkrácené hodinové 1900Kč)

Vánoční focení 2+1 Jedno téma vánoční rodina, druhé klasická rodina plus libovolné téma. Nebo 3 témata na míru vaší rodině a Ježíškovi :)

 

Exteriér 2500 kč ( +možno domluvit visage)


Focení venku v jedné lokaci s možnými variantami a změnou onlečení či kostýmu, pokud to počasí dovolí. Nebo kombinace focení ve studiu s výjezdem ven ( 3000 kč)

 Jinak platí vše jak u setu předchozího :) 


 Časovka (Od 1900 Kč + 1500 Kč každá další hodina)

Časově neomezené focení, kdy pro vás vyhradíme veškerý potřebný čas ke splnění vašich přání, první fotohodina za 1900Kč další po 1500

Za hodinu zvládneme až tři témata podle náročnosti :)
Tato varianta je zejméně vhodná např pro tématické série ( třeba hodinové focení vánočních témat a portrétů), zkrácené libovolné focení nebo naopak delší delší focení u vás doma, profiportrét (stačí jedna hodina), delší focení v exteriéru s přesunem, individulní focení s tvorbou vlastního tématu...atd.


Set s úpravami  3400 Kč  ( při platbě úprav ihned po focení)

Nejoblíbenější set + 6 graficky upravených fotografií pro tisk v různých verzích, ty vám budou zaslány přes www.uschovna.cz a opět nahrána vaše osobní klietská produktová galerie na váš mail k objednání fotografií a krásných fotoproduktů.

Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích. Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s fotografií jako doostření, otočení,optimální ořez , tonální úpravy, barevné ladění, citlivé retuše, obličeje a těla, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější, složitější úprava často přesáhne půl hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.

 Cena úprav - 150kč ( při platbě na místě po focení 6 úprav), 160 Kč ( online objednání min 6 ks). 200kč je za úravu a každá šestá je vždy zdarma.

Každá další úprava po 200Kč za úpravu, každá šestá vždy zdarma ( úprava za 160 Kč), při platbě na místě sleva 100Kč ( tedy šest grafik je po 150Kč)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 fotoworkshop 3000 Kč (+ 1500 Kč osoba navíc) 2-4 hodiny pro těhulky a maminky

Zábava, zážitek, focení, nasdílení zkušeností (18 let praxe focení dětí) a praktická instrukáž jak fotit vlastní děti.Těším se i těhulky. Pro max. 2 maminky s max. dvěmi dětmi (3000 Kč), možná ještě jedna mamka navíc. Nejříve krátké seznámení a kávička, potom standartní focení vámi vybraných maximálně 4 témat mnou i vámi (každá mamka dvě) s komentářem a praktickými radami. Poté volný workshop na témata, která si domluvíme. Foťáky a vaše mobily s sebou, vše můžete fotit.Pře focením mi pošlete vaše fotografie, ať vím, co vylepšit Zaměříme se na oblast vašich zájmů. Co to může být ? Jak aranžovat, jak fotit venku i uvnitř, jak pózovat děti i sebe, na co si dát pozor, jak na světlo, co se stylingem, jak děti motivovat a pracovat s dětskou psychologií při focení, jak vytvořit domácí ateliér, jak vyrobit rekvizity atd  Kávička, čaj a drobné občerstvení samozřejmostí. Mnou nafocené motivy odnášíte všechny nafocené fotky klasicky na cd, flashce nebo pošlu. Fotky nafocené vámi jsou vaš taky  :) :) Co s sebou? Vlastní dítko, těhulky i mohou partnera, foťák či mobil, horu oblečení, papír a pero a dobrou náladu . :)

 Workshop můžete darovat ve formě dárkového poukazu kamarádkám nebo ho s nimi sdílet.


Objednat focení

© 2021 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.