.

Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Ceník mých služeb


Nejoblíbenější set 2500 Kč ( +MOŽNO DOMLUVIT VISAGE)

 

Přibližně 2 hodinové focení, možnost výběru z 6 různých motivů či scén. Za 2 hodiny vyfotíme 60-120 pracovních fotozáběrů, které obrdžíte ihned na DVD či na váš Flash Disk (v případě zakoupení flash disku + 100 Kč).

V ceně je navržené a realizované tvůrčí řešení, použití našich hand made rekvizit a kostýmů, styling, posing, korekce makeupu, káva. a také za hodinu po focení přijde na váš mail váš osobní eshop - klienstká sekce s na objednání krásných fotoproduktů a fotografii za labové ceny s vyhotovením do 5 dnů.

Na focení můžete přijít i napůl s kamarádkou či sestrou a focení si rozpůlit. v rámci takzvaného PŮLENÉHO SETU VE STEJNÉM ČASE NA FOCENÍ A ZAPLATÍTE KAŽDÁ JEN 1400 Kč.

Na vyžádání vizážistka  (zhruba   od 800 kč dle ceníku konkrétní vizážistky) a vyhotovení více scén - motivů ( 200kč každý další motiv)

Vhodné pro rodiny s dětmi malými i teaneagry, newborn, těhotenství, glamour - umělecký akt , randefoto, exteriér, teane foto.

Klientská sekce - váš soukromý eshop se vším, co se nafotí,  ihned po focení  a možnost  objednání kvalitních  fotografií za cenu běžného fotolabu již od 7,50 kč a fotoproduktů je v ceně každého focení 

Exteriér 2500 kč ( +možno domluvit visage)


Focení venku v jedné lokaci s možnými variantami a změnou onlečení či kostýmu, pokud to počasí dovolí. Nebo kombinace focení ve studiu s výjezdem ven ( 3000 kč)

 Jinak platí vše jak u setu předchozího :)

 


Časovka (Od 1900 Kč + 1500 Kč každá další hodina)

TIP NA kratší  vánoční focení :)

Časově neomezené focení, kdy pro vás vyhradíme veškerý potřebný čas ke splnění vašich přání, první fotohodina za 1900Kč další po 1500Kč

Tato varianta je zejméně vhodná např pro tématické minisérie ( třeba vánoční balíček), zkrácené focení ( zvládneme až tři témata) focení u vás doma, profiportrét (stačí jedna hodina), delší focení v exteriéru s přesunem, individulní focení s tvorbou vlastního tématu...atd.


Set s úpravami (2500 Kč + 1000 Kč grafické úpravy)

Nejoblíbenější set + 6 graficky upravených fotografií pro tisk v různých verzích, ty vám budou zaslány přes www.uschovna.cz a opět nahrána vaše osobní klietská produktová galerie na váš mail k objednání fotografií a krásných fotoproduktů.

Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích. Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s fotografií jako doostření, otočení,optimální ořez , tonální úpravy, barevné ladění, citlivé retuše, obličeje a těla, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější, složitější úprava často přesáhne půl hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.

Každá další úprava po 200Kč za úpravu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MÁMO VYFOŤ MĚ :) - fotoworkshop 3000 Kč (+ 1500 Kč osoba navíc) 2-4 hodiny pro těhulky a maminky

Zábava, zážitek, focení, nasdílení zkušeností (18 let praxe focení dětí) a praktická instrukáž jak fotit vlastní děti.Těším se i těhulky. Pro max. 2 maminky s max. dvěmi dětmi (3000 Kč), možná ještě jedna mamka navíc. Nejříve krátké seznámení a kávička, potom standartní focení vámi vybraných maximálně 4 témat mnou i vámi (každá mamka dvě) s komentářem a praktickými radami. Poté volný workshop na témata, která si domluvíme. Foťáky a vaše mobily s sebou, vše můžete fotit. Zaměříme se na oblast vašich zájmů. Co to může být ? Jak aranžovat, jak na světlo, co se stylingem, jak děti motivovat a pracovat s dětskou psychologií při focení, jak vytvořit domácí ateliér , jak vyrobit rekvizity atd  Kávička, čaj a drobné občerstvení samozřejmostí. Mnou nafocené motivy odnášíte všechny nafocené fotky klasicky na cd, flashce nebo pošlu. Fotky nafocené vámi jsou vaš taky  :) :) Co s sebou? Vlastní dítko, těhulky i mohou partnera, foťák či mobil, horu oblečení, papír a pero a dobrou náladu . :)

 Workshop můžete darovat ve formě dárkového poukazu kamarádkám nebo ho s nimi sdílet.


Objednat focení

© 2018 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.