.

Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Nejčastější dotazy


Kde je fotostudio a fotíte i venku? 

Fotostudio je v rodinném domku Brně v Kohoutovicích, Potocká ulice, u s parkováním před domem. :) Můžu fotit i u vás doma či venku v přírodě.  Můžete zvolit foto dětí, miminek, portrétní a rodinné fotografie , profiportrét či glamour. Při fotografování můžeme najednou kombinovat fotografie dětí, rodinné foto i foto v těhotenství i profiportrét do firmy při jednom focení a dle vašich potřeb. Foto miminek klidně i s focením celých rodin i seniorů, na babičky se obzvláště těším. Fotím ve svém domečku, jehož velkou součástí je perfektně vybavené krásné studio v norském stylu, fotostudio se spoustou rekvizit, dokonce si je sami s tatínkem vyrábíme :) Můžeme fotit s nimi i bez nich :) Úpravu pleti pletii vlasů od šikovné vizážistky si můžete objednat také.. Fotoatelér si můžete prohlédnout zde.  


Jak staré děti a jaká témata fotíte? Může přijít i mažel?

Mažel určitě :) Fotím děti od čerstvě narozených miminek už od týdne stáří až po starší děti, školáky i studenty. Můžete vybrat z výtvarných aranžmá pro miminka a batolata a menší děti i jednoduché portréty starších dětí, teaneagerů a studentů. Také si vyfotíte klidně i celou rodinu i s babičkou, profesní portrét, těhotenství a brášku v kostýmku, dokonce toto vše může být foceno i v rámci jednoho focení... Jednoduše dle potřeb a věku rodiny... Vždy platí, že na focení je vítáno nejen miminko, ale i celá rodina včetně mazlíčků, ať jste na fotkách všichni pohromadě včetně seniorů.


Dostanu všechny fotografie? A co z nich potom mohu vytisknout, děláte fotoplátna?

Ano, ihned po focení dostanete všechny fotografie (60-150ks) na  flashce nebo je pošlu ihned po foceni na uschovna.cz. Fotografie jsou ihned tisknutetelné a v plném rozlišení, ale doporučuji nejhezčí vybrat a zaslat nám ke grafickým úpravám přes váš soukromý eshop, který rovněž nahraji nahraji ihned po focení na váš email. Z tohoto eshopu potom můžete vytisknout nejen krásná plátna a fotografie, ale i krásné dřevěné fotokrabičky spousta dalších produktů.... platíte je pak při odběru přímo výrobci, vše máte přehledně popsáno potom ve vaší klientské sekci. Nebudete čekat dlouhé týdny, ale z fotek se navíc můžete těšit už za pár dní po focení.


Co vzít sebou na focení?

Pro  newbornphoto a miminka do 3 měsíců prosím mimo běžných potřeb vezměte prosím cokoliv, co můžeme miminku dát do pusinky a tím přesměrovat jeho pozornost, vhodné je odstříkané mléčko, dudlík ( i když ho běžně nemá), na zakápnutí na dudlík např Sampsimplex či jiné oblíbené kapky. Pokud se týká oblečení miminka na rodinný portrét tak oblečení pro mrňouse vždy na tělo, ne volné, děti do oblečení zapadnou  a nejsou moc vidět. Vhodné jsou  kalhotky na plenku:), body s kraťásky, krátký rukáv, tutu pro holčičky...

Rodinný portrét - vždy buďte sladěni s ostatními, doporučuji bílé nebo černé oblečení, trička nebo košile, prosím vyvarujte se nápisů, potisků,log a nápisů ( pokud nejsou vtipné s nápadem) . Jednoduché oblečení, kde vyniknete vy, ne šaty. Barevná vzájemně sladěná verze je také vítána, klidně velké vzory, výrazné barvy. Pro děti veselé barvy, romantické šatičky, tutu sukénky. Kostýmky na focení jsou ve studiu k dispozici do dalších témat, kde bude mimčo už samo.


Pro foto v těhotenství  neotlačenou kůži od prádla, jeansy bokovky, zajímavé a oblíbené šaty, foto z ultrazvuku, první hračku pro miminko v bříšku, partnera :)

Pro umělecký akt a glamour různé oblečení, prádélko, šperky i výraznou bižuterii, individuálně rekvizity dle vašich koníčků a zájmů  americkou vlajkou, pro vás čerstvě  Většinou se domluvíme osobně podrobněji , když si voláme. Vizážistka také posílá podrobné pokyny, jak ,,nakopnout ,, a připravit pleť a sebe, aby pokožka a vy vypadala svěže a zářivě...


Jakse objednat a jak to u vás probíhá?

Zavoláte nebo nám napíšete objednávku. Objednáme vás dle našich vzájemných časových možností, někdy do druhého dne operativně za nemocné, někdy i déle dopředu a společně telefonicky domluvíme další podrobnosti focení, např zda je vhodná přítomnost asistence nebo vizážistky, co na sebe atd... Přijdete na termín a fotíme, motivy, cokoliv si přejete zpravidla 6-10 motivů či variací ( cena focení je od 2000 Kč), volba témat závisí na vkusu a potřebách rodin (kombinujeme jednoduché portréty i autorská aranžmá dle vašeho přání). Zaplatíte focení a data (DVD, flash ) na kterém jsou všechny technicky dobré a ihned tisknutelné fotozáběry (stabilní cena 500 Kč). Díky letité praxi, oku a špičkově vyprofilovanému studiu na vašem Cd bude dobrých, tisknutelných a již vyselektovaných 50-120 (!!!) fotozáběrů v plné kvalitě i pro velký obraz.

Fotografie a produkty z nich hradíte a objednáváte sami přes internet, vše vám přijde na váš mail, který zadáte ve studiu.

Již za dvě hodiny po nafocení vám na váš mail přijde odkaz na vaši soukromou galerii (klienstkou sekci), kde jsou rovněž všechny fotografie, stejně jako na CD. Objednáváte fotografie ve špičkové kvalitě za labové ceny ( již od 7 Kč), grafické úpravy nejlepších záběrů a celou řadu exkluzivních produktů, kterým zaručujeme tu nejvyšší technickou kvalitu, prohlížíte, sdílíte a užíváte si fotografování podruhé. Fotografie si vyzvedáváte za již 3-5 dní sami v naší partnerské laboratoři Az foto v Brně nebo je laboratoř pošle k vám domů na dobírku. Náš cíl je za tu krátkou dobu, co děti udrží pozornost udělat co nejvíce krásných fotografií a naše filozofie je, že klient sám svobodně rozhoduje dále dle svých možností a potřeb a tom, co dále se všemi nafocenými fotografiemi :)) Samozřejmě, doporučujeme nejlepší záběry nechat graficky upravit.


Jak vypadá fotostudio?

Ateliér je umístěn v přední oddělené části rodinného domku. Maskérna,  makeup room je umístěn ve zvláštní místnosti. Ve studiu je obrovské množství rekvizit a studio je samozřejmě přizpůsobeno v rámci možností dětem. Prosím však rodiče, aby nenechali hrát děti s rekvizitami a sami s nimi také nemanipulovali, děkuji  za pochopení.. ( ..při dalším focení bych pohozené věci už nenašla a o poškozených starožitnostech, které již nikde neseženeme ani nemluvě...)

V našem domku se mimo focení také v dalších částech bydlí. Domek jsem si designově navrhovala sama v norském stylu a doufám, že se vám u nás bude líbit..Vaše děti se mohou těšit na našeho cvičeného pejska Rexíka, které se moc rád s dětmi za pamlsek fotí a také můžete zahlédnout přes okno kocourka Mio, taky je to velký mazel.. Klidně vám ho i zavolám, miluje děti :)


Máme donést vlastní rekvizity a kostýmy?

Nemusíte, vlastní oblečení doneste pouze na rodinný portrét.. Studio disponuje obrovským množstvím rekvizit a kostýmů :)) Pokud ale chcete vyfotit něco svého, co máte rádi, sem s tím a domluvíme se... Vítám vaše nápady a prosím, abyste mi je řekli už při telefonické  objednávce, ať je můžeme společně dotáhnout oblečením  a pozadím..

Rekvizity jsou většinou hand made originály nebo pečlivě vybrané originální retro kousky. Zpracování a výroba jedné aranžované scénky trvá i několik týdnů i měsíců. Pocházím  z rodiny výtvarníků, máme v Třebíči  výtvarnou dílnu a sa hodně rekvizit jsme vyrobili s tatínkema nadanými kamarádkami. Za tvorbou rekvizit a kostýmů stojí  hodně vymýšlení, času, studia a práce. Doufám a těším se, že se vám budou líbit .


 


 


 

 


Objednat focení

© 2021 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.