.

Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Věra Zlevorová


Něco málo o mojí osobě

Ahoj, jsem fotografka, která s nadšením a v rodinném kruhu (velcí pomocníci jsou moje dcera, přítel  a tatínek) fotí a vyrábí pro vás vlastní originální  rekvizity a léta je sbírá. Proto, aby vaše fotografie byly autentické a originální. Mým cílem je, aby vám a vašim blízkým fotogragie udělaly radost. Focení a tvorba rekvizit je můj koníček, vášeň, moje součást  Těším se, až navštívíte studio v mém stylovém domku, které vás okouzlí, uděláte si radost nevšedním zážitkem a odnesete si fotografie, které sklidí obdiv ve vašem okolí a to je moje největší odměna :) Moje nejprestižnější galerie je váš obývák a nejcennější fanoušci ti, co uvidí vaše fotky.. Ps. také máte rádi ak zvířata, tak jako my? Vyžádejte si pro potěšení dětí na pohlazení  nebo focení naše  kamarády - kocourka Mia, pejsky Rexíka, Himíčka nebo Gryunku, všichni milujeme vaše děti.Těším se na setkání s vámi. Věra

Ps: Všechny fotografie po nafocení ihned obdržíte, jsou vaše úplně všechny ( dvd či flashka či pošlu) a z vytisknutých fotek se můžete těšit již za rekordní tři dny :)

 ukázka ze studia, tentokrát náročnějšího focení :)z natáčení pro televizi

 

 Moc mě těší že kupujete moje kalendáře Babies, koupili jse již přes 50 tisíc kalendářů! Děkuji, jste to vy, kteří mě motivují k další tvorbě :)

 


Objednat focení

© 2024 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.